Studentskékarty.cz

To je to pravé

Dárky,

které pomáhají

Dárky pro děti těch, na kterých záleží

Navrhuji a vyrábím vzdělávací pomůcky pro maturitu jako firemní dárek pro zaměstnance a obchodní partnery… tedy hlavně pro děti těchto důležitých lidí. Dárky s přesahem a dopadem. Dárky, které pomáhají.

Pokud chcete pomoci také, napište mi na můj email. Ráda se s vámi spojím a vytvořím něco pěkného, co zanechá stopu a podpoří vaší značku.

Spolupracuji s Worki Design

Můj projekt Studentské karty je součástí rodinného projektu Worki, který se zaměřuje na tvorbu nástrojů a produktů pro efektivní práci.

Pomáhají mi tak skuteční profesionálové na produktivitu. Naše společné výrobky se vyznačují jednoduchostí, minimalismem, ale skutečně efektivním zpracováním.

Nejčastěji kladené otázky

Ano, záleží na požadavku nebo představách. Spolupracuji s týmem designérů, grafiků, máme k dispozici i multimediální studio, takže záleží jen na požadavku.

Umíme brandovat dárkovou krabičku z přírodní lepenky, případně přidat logo na desky od karet vedle loga našeho projektu.

  • Pokud použijete mé výrobky (mé karty a nástroje), ty brandovat nejdou. 
  • Pokud si zvolíte tvorbu na míru, můžeme udělat design dle vašich představ.

Ne. Máme velmi dobrou lety ověřenou spolupráci s našimi dodavateli tisku, takže poptávané množství může být prakticky jakékoliv.

Rychle a jednoduše

S výrobou má moje rodina zkušenosti. Stojí za námi mnoho let praxe v polygrafii, výrobě zápisníků i diářů, takže máme naše postupy již odladěné. Proto se nemusíte bát nějakých komplikací.

Dáváme si záležet na rychlém a bezproblémovém průběhu, i když… stát se může vždycky něco. Nicméně moc ráda vám pomohu rozdat připravit dárky včas, aby radost mohla být úplná.

Těším se na váš email…

Kristýna Straková
autorka projektu StudentskeKarty.cz
Napište mi své požadavky

Napište mi na email studentskekarty@gmail.com všechny své požadavky ideálně tak, abych vám rovnou poslala kalkulaci.

Já vám to spočítám...

Potřebuji tak den či dva na tvorbu kalkulace, tak prosím o trpělivost.

Budu potřebovat objednávku

V emailu s kalkulací vám pošlu i firemní údaje, na které můžete vystavit objednávku spolu s termínem dodání a nástinem dalšího postupu.

Vyrobíme a pošleme rychle

Vše závisí na složitosti požadavku. Standardní dodací lhůty jsou kolem 2 týdnů, ale když bude požadavek složitější, zabere to s designem klidně i 4-5 týdnů. Tak s tím, prosím, počítejte.